ZAMÓWIENIE

AKTUALNE PROMOCJE na testy genetyczne (2023):

tellmeGen (eng /wkrótce po polsku) - z kodem ADPOLAND16 - 16% zniżki na test  zaawansowany/Advanced. Z kodem STPOLAND10 - 10% zniżki  na test Starter.

NEBULA GENOMICS (eng)  - $20 zniżki na odczytanie całego genomu (30x) - użyj kodu AFFILIATE20   ( Na ULTRA DEEP AFFILIATE25,  na zwykły AFFILIATE15 )

24GENETICS (pl) - z kodem KURPIECKI10  €10 zniżki

SELFDECODE (eng)  -10% na subskrypcję - użyj kodu DANVOSS10 

BASEPAWS (eng) - $100 zniżki na test całego genomu - wpisz kod WGS100 


PROMOCJE NA TESTY WIEKU BIOLOGICZNEGO - testy epigenetyczne:

TRUDIAGNOSTIC.COM (eng)- z kodem TruINSIDER12 12% zniżki


Jeżeli chcesz abyśmy dobrali Ci najlepszy test na rynku prześlij nam swoje wymagania. Skontaktujemy się z ofertą. 

Jeżeli chcesz abyśmy pomogli Ci w wyszukaniu informacji i zrozumieniu badań naukowych, napisz do nas: KONTAKT (usługi płatne ale obecnie oferujemy promocyjną cenę za godzinę usług - 95zł - to taniej niż u fryzjerki.)

telllmeGen - firma europejska. Wkrótce będą mieli stronę w języku polskim. Chyba najlepszy stosunek ilości badanych cech  do ceny.  z kodem ADPOLAND16 - 16% zniżki na test  zaawansowany/Advanced. Z kodem STPOLAND10 - 10% zniżki  na test Starter.

NEBULA GENOMICS - USA

Zamówienie możesz złożyć samodzielnie, na stronie Nebula Genomics

Jeżeli potrzebujesz darmowej pomocy przy składaniu zamówienia kliknij tutaj: Zamówienie Nebula Genomics  (usługa pomocy bezpłatna dla testów 30x i 100x )

24GENETICS - HISZPANIA 

Firma z Europy, treści po polsku. Nie cały genom ale za to kilka raportów genetycznych. Polecam jeśli ktoś chce mieć raport szybko, po polsku. Sprawdzone więcej cech niż w raportach innych firm z polską stroną www.

7 dostępnych raportów: Zdrowie, Farmaceutyki, Żywienie, Sport, Skóra, Osobowość i Pochodzenie. Z kodem KURPIECKI10  €10 zniżki. Firma z Europy więc szybka dostawa. Treści po polsku. Zamówienie można złożyć samodzielnie na https://24genetics.pl. Do wyboru różna raporty. Zdrowie, sport , żywienie, pochodzenie, itp.   

 

SELFDECODE - USA

 Ciekawe raporty. Zamówienie możesz złożyć samodzielnie, na stronie SelfDecode  Jeżeli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami KONTAKT  

 TruDiagnostic - USA

Testy wieku biologicznego - testy epigenetyczne,  metylacja, długość telomerów, zegary biologiczne. Zamawiać można na stronie TruDiagnostic.com 

BASEPAWS - USA

 Zamówienie możesz złożyć samodzielnie, na stronie basepaws.com 

Jeżeli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami KONTAKT 


Uwaga - zajmujemy się usługami informacyjnymi i edukacyjnymi. Nie prowadzimy badań medycznych ani diagnostyki medycznej. W przypadku choroby czy podejrzeń o podłoże genetyczne swoich problemów zdrowotnych, skontaktuj się z lekarzem.

Prywatność domowych testów genetycznych - zależnie od firmy możesz zaznaczyć przy rejestracji/zakupie, zgody na to czy zgadzasz się na udostępnianie swoich danych innym podmiotom, np. w celach naukowych. W niektórych przypadkach firmy mają obowiązek udostępniać dane organom ścigania więc jeśli chcesz być kompletnie anonimowy zamów test domowy test genetyczny nie ujawniając swoich danych. Wkrótce zrobimy przegląd anonimowości u poszczególnych dostawców.

Polityka firm dotycząca danych genetycznych (stan na 02.2023)

Nebula Genomics - nie sprzedają, nie udostępniają danych bez Twojej zgody, za wyjątkiem tego do czego obligowani są prawnie https://nebulagenomics.zendesk.com/hc/en-us/articles/4417080622996-Nebula-Genomics-Privacy-Policy-2022

TellMegen - nie sprzedają, nie udostępniają danych bez Twojej zgody, za wyjątkiem tego do czego obligowani są prawnie: https://help.tellmegen.com/faq/accounts-and-profile/will-my-personal-information-be-shared-with-third-parties/?lang=en&doing_wp_cron=1675498007.2248771190643310546875

Selfdecode - nie sprzedają, nie udostępniają danych bez Twojej zgody https://selfdecode.com/en/privacy/

24Genetics - dane mogą być udostępniane do badań ale są zanonimizowane - kod genetyczny nie jest powiązany z danymi jego dawcy: https://24genetics.com/protection-of-genetic-data/

Genomik.pl oferuję usługę anonimowego, domowego testu genetycznego. 

Wyślemy Ci test wybranej firmy na jakikolwiek adres, wraz z unikalnym kodem. Próbkę wysyłasz do nas, my do laboratorium. Po otrzymaniu wszystkich wyników i danych (dostęp do kont na portalach, zgrane DNA, raporty, itp.), wysyłasz nam zlecenie zniszczenia Twoich danych, potwierdzone unikalnym kodem. W ten sposób laboratoria nie wiedzą kogo testowały, a Twoje dane znikają na zawsze z naszej bazy. Zapłacić możesz anonimowym przelewem czy gotówką. Usługa specjalna - podaj swoje warunki i zapytaj nas o aktualną cenę: https://www.genomik.pl/kontakt

Staramy się aby promocje i kody na testy genetyczne były jak najbardziej aktualne. Gdyby coś nie działało, proszę daj znać, poszukamy kolejnych promocji u naszych partnerów.

Działamy jak porównywarka testów genetycznych. Dzięki wielu dostawcom testów DNA w naszej ofercie możesz wybrać ten najlepszy dla siebie.

Zapraszam na najnowsze (2023) porównanie testów genetycznych dostępnych w języku polskim.  Tutaj porównuję testy "wszystko w jednym" w cenie do 2000zł

PORÓWNIANIE TESTÓW GENETYCZNYCH/ RANKING RAPORTÓW GENETYCZNYCH

Tabelka z porównaniem poniżej - na 26.01.2023. W kolumnach pionowych ilość dostępnych w raportach cech/predyspozycji. Kategorie niekoniecznie odpowiadają nazewnictwu na poszczególnych stronach z uwagi na potrzebę lepszego porównania.

Poniżej ceny archiwalne