Domowe testy genetyczne DNA

Porównaj domowe testy genomiczne / genetyczne z wielu laboratoriów.

Wybierz najlepszy dla siebie lub najtańszy. Obniż cenę korzystając z naszych kodów rabatowych.

tellmeGen (pl) - z kodem ADPOLAND16 - 16% zniżki na test  zaawansowany/Advanced. Z kodem STPOLAND10 - 10% zniżki  na test Starter.

NEBULA GENOMICS (eng)  - $20 zniżki na odczytanie całego genomu (30x) - użyj kodu AFFILIATE20   ( Na ULTRA DEEP AFFILIATE25,  na zwykły AFFILIATE15 )

24GENETICS (pl)  -  Z kodem KURPIECKI10  €10 zniżki

SELFDECODE (eng)  -10% na subskrypcję - użyj kodu DANVOSS10   

BASEPAWS (eng) - $100 zniżki na test całego genomu - wpisz kod WGS100 


PROMOCJE NA TEST WIEKU BIOLOGICZNEGO - testy epigenetyczne metylacji, długości telomerów:

TRUDIAGNOSTIC.COM (eng)- z kodem TruINSIDER12 12% zniżki


Jeśli chcesz zobaczyć który test DNA jest najlepszy pod względem zakresu czy ceny, zobacz nasze porównanie na stronie PROMOCJE 

Jeśli chcesz zdecydować już teraz o wyborze testu, poniżej znajdziesz nasze sugestie oparte na monitoringu rynku (2023)


Jeśli chcesz wiedzieć więcej o domowych testach genetycznych obejrzyj nasze materiały wideo:

Porównanie testów genetycznych "wszystko w jednym"

Obejrzyj na YouTube:  https://youtu.be/BOnRM0qjoQ8


Jak zacząć czytać własne geny. Na przykładzie Nebula Genomics

Obejrzyj na YouTube:  https://youtu.be/A0JqqA5hBPc


Czym są domowe testy genetyczne. Na przykładzie tellmeGen

Obejrzyj na YouTube: https://youtu.be/WQM4DgqdJHYKtóry genetyczny test pochodzenia wybrać? PL Gdzie zbadać swoje DNA aby odkryć przodków i rodzinę?

Krótkie omówienie genetycznych testów pochodzenia dostępnych w języku polskim. Także o tym jak wybrać genealogiczny test DNA wśród znanych, światowych dostawców.


Testy genetyczne - dieta i odżywianie. Który test wybrać. Co jest w raportach DNA. Ceny w Polsce.

Jeśli planujesz dopasowanie swojej diety do genów, sprawdź ofertę kilku firm i wybierz najbardziej dopasowaną do swoich potrzeb. W materiale opisane są domowe testy predyspozycji genetycznych dotyczących reakcji organizmu na jedzenie. Nutrigenetyka, nutrigenomika, żywienie oparte o własne DNA.

Testy wieku biologicznego. Młodość i zdrowie w DNA. Zegar biologiczny epigenetyka, metylacja, telomery. Test TruDiagnostic i inne.

Super ciekawa sprawa dla osób dbających o swoje zdrowie, dietę czy urodę. O tym jak zmniejszyć szybkość starzenia się i zaobserwować to czy nam się to udaje - w swoim DNA. Tym razem epigenetyka, nie genomika, czyli testy wieku biologicznego.


Omówienie sposobów badania tego jak szybko się starzejemy, opartych na epigenetyce i genetyce. Porównanie dostępnych testów Przybliżenie algorytmów zegarów biologicznych i kilka ciekawostek za świata genetyki, genomiki i epigenetyki. Krótko o metylacji DNA i skracaniu się telomerów. Olimpiada odmładzania się, czyli co zrobić by starzeć się wolniej i zobaczyć to w swoim DNA.

Prosty, domowy test genetyczny od którego warto zacząć przygodę ze swoim DNA. 

Pochodzenie + 90 cech.

Pokrótce omawiam co dostajemy w zestawie i w wynikach testu Starter z tellmeGen. Omawiany test to nie tylko test pochodzenia, w którym znajdziecie miejsca skąd pochodzą wasi przodkowie ale też zbadane 90 predyspozycji genetycznych.

Dlaczego warto zamówić domowy test genetyczny?

Takie testy to nowoczesny i łatwy sposób na poznanie swojego DNA. Dzięki nim możesz dowiedzieć się wielu ciekawych i przydatnych informacji o sobie, swojej rodzinie i swoim zdrowiu.

Domowe testy genetyczne dają ci możliwość odkrycia swojego pochodzenia i historii rodziny. Możesz dowiedzieć się, z jakich regionów świata pochodzą twoi przodkowie, jakie narodowości i kultury wpłynęły na twoją tożsamość i jak jesteś spokrewniony z innymi ludźmi na świecie. Możesz też znaleźć dawno zaginionych krewnych lub nawiązać nowe znajomości z osobami o podobnym DNA.

Domowe testy genetyczne pozwalają ci też zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Możesz sprawdzić, czy jesteś nosicielem lub ryzykujesz zachorowaniem na choroby dziedziczne, takie jak rak, cukrzyca, choroba Alzheimera i wiele innych. Możesz też dowiedzieć się, jak twoje geny wpływają na reakcję na leki, dietę i styl życia. Dzięki temu możesz dostosować swoje leczenie, odżywianie i aktywność fizyczną do swojego profilu genetycznego i zapobiec lub złagodzić potencjalne problemy zdrowotne.

Domowe testy genetyczne są prostym i bezpiecznym sposobem na poznanie swojego kodu genetycznego. Wystarczy zamówić zestaw do pobierania próbek, odesłać próbkę śliny lub wymaz z policzka do laboratorium i otrzymać szczegółowy raport online. Nie musisz wychodzić z domu ani umawiać się na wizytę u lekarza. Masz pełną kontrolę nad swoimi danymi i możesz decydować, czy chcesz je udostępniać innym osobom lub instytucjom.

Domowe testy genetyczne to nie tylko sposób na zaspokojenie ciekawości, ale także narzędzie do kształtowania swojej przyszłości. Dzięki nim możesz lepiej poznać siebie, swoją rodzinę i swoje zdrowie. Możesz też podjąć świadome decyzje dotyczące swojego życia i zaplanować je tak, aby było jak najbardziej satysfakcjonujące.